Software tester (image processing)

3D sensor technology / multispectral / robotics

Μικρή εταιρία με hi-tech εφαρμογές και πελάτες ανά την υφήλιο!

Πρωτοπορία, καινοτομία και ανάπτυξη!

Μαζί με τον software developer και την ομάδα τεχνικής υποστήριξης, εξασφαλίζετε την ομαλή λειτουργία των λογισμικών που προμηθεύει η εταιρία στους πελάτες κάνοντας όλα τα απαραίτητα τεστ.

Προσόντα:
• Bachelor σε Computer Science, Μαθηματικά ή ανάλογο κλάδο
• Καλή γνώση C++, bash scripting skills, Linux και κυρίως VMs
• Βασική γνώση of R, Shiny & SQL θα εκτιμηθούν
• Ομαδικό πνεύμα, διάθεση συνεργασίας και χτίσιμο διαπροσωπικών σχέσεων
• Διάθεση για ανέλιξη και γνώση σε νέες τεχνολογίες και προγράμματα
• Η πολύ καλή γνώση αγγλικών είναι απαραίτητη

Και το κυριότερο…δεν ειναι απαραίτητη η εργασιακή εμπειρία!!

C/C++ / 2D 3D image processing/ Postgres / Shiny / R / Bash / Linux

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία και συντήρηση βάσεων δεδομένων για δοκιμές και  τρισδιάστατα αρχεία.
  • Δημιουργία περιβάλλοντος δοκιμών (VM).
  • GUI tests / tests in C++  & bash scripts for functional testing.

Προσφέρεται καλός μισθός (35.000 εώς 45.000 ετησίως), το 30% του μισθού αφορολόγητο, οπότε μηνιαίο εισόδημα πάνω από 2.000.

Το γραφείο μας βρίσκεται στην Ολλανδία και συνεργάζεται με γνωστές πολυεθνικές εταιρίες κυρίως στον τεχνολογικό τομέα. Για πληροφορίες μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας. Είμαστε διατεθειμένοι να βοηθήσουμε στα πρώτα σας βήματα στη χώρα με πλήρη ενημέρωση και στήριξη.